.

.

Мин Цел $10!! Бесплатен Превозот На Децата Партија Фустани Кристал Растенијата Brooch Трговија На Големо Цвет Brooch Pin X0987

Мин Цел $10!! Бесплатен Превозот На Децата Партија Фустани Кристал Растенијата Brooch Трговија На Големо Цвет Brooch Pin X0987

DEN 139.00
DEN 169.44
-18 %
Количина на стоки


Мин Цел $10!! Бесплатен Превозот На Децата Партија Фустани Кристал Растенијата Brooch Трговија На Големо Цвет Brooch Pin X0987
1) материјал : алуминиум ментална
2) боја& големина : како фотографии
3) пакет : 1 компјутер во еден мал OPP вреќа
4) мин. цел : 1pcs/дизајн

Бренд Име:
mziking
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
x0987
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
4.6*2.5 cm
Тежина:
6.8 g
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ