.

.

JINMA JM554-JM654 трактор, главни и помошни управувано диск за 3 прста двојна фази дел број: 550.21 s.011+550.21 s.014

JINMA JM554-JM654 трактор, главни и помошни управувано диск за 3 прста двојна фази дел број: 550.21 s.011+550.21 s.014

DEN 2160.00
Количина на стоки


Дел име : поставување на спојката дискови,
вклучувајќи :
1. 550.21 С. 011 главниот спојки диск x1ps, 18 заби/ 280mm во кол.;
2. 550.21 С. 014 del torrente, спојки диск x1ps, 15 заби/280mm во кол.;
100% гаранција одговара.

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
JM554-654
Бренд Име:
AgroTALK
R

Тие исто така купуваат со овој производ