.

.

Nexus 10 Кожа Случај Покрие Застане За Google Nexus 10 инчен Таблет Случај со рака носителот +екран заштитници

Nexus 10 Кожа Случај Покрие Застане За Google Nexus 10 инчен Таблет Случај со рака носителот +екран заштитници

DEN 443.00
DEN 575.52
-23 %
Количина на стоки


Здраво Пријатели,Добредојдовте на Нето Мост Trading Co.,Ltd ;јас сум трговија менаџер : Kaen;Без Разлика за Кој Проблем треба,Добредојдовте Да Контактирате со мене ,и добредојдени да се распрашува,ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга за вас ,благодарение;
LI XIN COMUNICATION TRADING CO.,LTD ;
Производите се опише :
НОВ ШТАНД СТП КОЖА СЛУЧАЈ ЗА 10.1 ИНЧЕН NEXUS ТАБЛЕТ ,
Боја : кафена.
Содржи : 1pc случај+1pc екран заштитници+1pc перото на допир за да го заклучите.
Кина професија кожа случај добавувачот ; можеме да им понудиме на сите пазарот на таблет кожа случај со пазарот најдобра цена и брза испорака на курирската служба DHl ,добредојдовте да контактирате со мене ;
производи детали слики ; Црна Надвор Акции
(сите слики е навистина производи слики )

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За Google Nexus 10
Должина:
10.1inch
Пакет:
Yes
Бренд Име:
YNMIWEI
Ширина:
10.1inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Google Nexus 10
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
стп кожа додадете страна на носителот
боја:
роуз,кафена,сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ