.

.

10pcs RFID 1K Налепница 41X26mm правоаголна NFC ознака работа за андроид телефон

10pcs RFID 1K Налепница 41X26mm правоаголна NFC ознака работа за андроид телефон

DEN 408.96
Количина на стоки


Политика на враќање : Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.06 mm)
Влажни Лепак (0.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM ( 768 слободни бајти е достапна)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 50 mm
Мулти-Откривање
Yes
Големина
38x26mm (Правоаголник)
Материјал
Хартија
Техника
ФЛИП ЧИП АЛУМИНИУМ ГРАВИРАЊЕ
Боја
Бела Димензии
Хартија (0.95 /многу
парчиња / многу
5pcs F08 Fudan NFC Smart ознака картички за Android Прочитајте Запишување за апликации 1k s50 на унодц RFID keyfobs US$ 5. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.89 /многу
парчиња / многу
10pcs NTAG213 3 M лепило NFC Налепница етикета за сите NFC android телефон US$ 9.89 /многу
парчиња / многу
10 NFC Тагови за Samsung Galaxy S4 !! GS4 (NTAG203) & компатибилен со сите други nfc android телефон US$ 8.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.59 /многу
парчиња / многу
Нови Ntag213 NFC Keyfobs Ознака US$ 8. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.1 mm)
Пломба (0.1 mm)
Во внатрешноста на Хартија (0.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
NFC ознака ntag203 налепница компатибилен со сите NFC android телефон,преформатирани NDEF Форум type2 unversal NFC ознака 1000pcs/многу US$ 249. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.000 пати
Спецификации
Етикета Вид
rfid 1k
Оперативен Фреквенција
13.56 MHz RFID 1k NFC Smart Tag/ RFID Етикета (со лепило)
ISO14443 A RFID чип 1k
Ве молиме имајте во предвид :
Оваа NFC ознака не може да се работи со следниве Телефон или Таблета :
Samsung Galaxy S4;
Nexus 4;
Nexus 10 Таблет;
Nokia Lumia 610;
RIM Општи;
Black Berry Општи
Ако сакате да се работи со сите NFC телефонот,ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. друга земја 15-35 работни денови. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.56 MHz ISO14443 A
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам.1 mm)
Пакетот вклучува
10pcs/многу RFID Таг Налепница, 38x26 mm(Правоаголник), Празно(без печатење), RFID Smart Етикета, 13.Детали За Производот :
10 компјутери/многу 13. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.93 /многу
парчиња / многу
.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).89 /многу
парчиња / многу
4pcs NFC Smart Ознаки/Картички/Етикета 4 бои за Sony Xperia/HTC/Samsung Галакси/Nokia/LG/Asus/Oppo/Nubia бесплатен превозот САД$ 11. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.

Чип Капацитет:
1K
Големина:
41x26mm
Бренд Име:
YARONGTECH
Фреквенција:
13.56 MHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
За NFC Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Број На Модел На:
rfid 1k
Фреквенција:
13.56 MHz
боја:
празна бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ