.

.

Нема 1 Број 1; 100pcs/Многу СМАРТ Картичка 125KHz Smart Картичка Rfid таг( Сина, црвена, жолта)

Нема 1 Број 1; 100pcs/Многу СМАРТ Картичка 125KHz Smart Картичка Rfid таг( Сина, црвена, жолта)

DEN 432.00
Количина на стоки

Нема 1 Број 1; 100pcs/Многу СМАРТ Картичка 125 KHz Smart Картичка Rfid таг( Сина, црвена, жолта) Опис на Производот
Преглед
* Работи како редовен 125 KHz СМАРТ картичка
* Дизајниран да биде програмиран од страна на програмерот
* Компатибилен со сите ID врата пристап уреди или ID на читателот (125 KHz)
* Безконтактни пренос на податоци и снабдување energ
* Ултра тенок 0.8 mm големина совршено се вклопува во вашиот паричник
* Идеален за употреба во ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Контрола на Пристап
* Операција Температура : -40°c до 85°c
* Водоотпорен
Примена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.
Функција :
• Отпорни на вода
• Секој збор со Клучните прстен вклучени.
• Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап
• Секој знак пре-програмирани со уникатен ID кој е Ласерско печатење за тоа

Големина:
45*31*5.5MM
Фреквенција:
125KHz
Прочитајте Опсег:
1-10cm
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Капацитет:
4K
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Број На Модел На:
ID113
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Одговор на фреквенција:
125 KHz
Материјал:
ABS
Чип Вид:
EM4100TK4100
Големина:
45*31*5.5MM
R

Тие исто така купуваат со овој производ