.

.

Топла продажба Прочистувач на Воздух Делови Собирање Прашина Филтер HEPA филтер за KJF2202T KJF2202TE KJF2203E KJF2103T KJF2105T KJF2106T PM2.5

Топла продажба Прочистувач на Воздух Делови Собирање Прашина Филтер HEPA филтер за KJF2202T KJF2202TE KJF2203E KJF2103T KJF2105T

DEN 955.20
Количина на стоки


филтер Топла продажба Прочистувач на Воздух Делови Собирање Прашина Филтер HEPA филтер за KJF2202 T KJF2202 TE KJF2203 E KJF2103 T KJF2105 T KJF2106 T
име на производ
прочистувач на воздух филтер делови
филтер
висока ефикасност hepa филтер
димензија(mm)
400*300*20mm
struction
преносни
материјал
hepa
испорака
2-7day е
пакет
картон
1. Слој на hepa филтер користи на Европскиот стандард на композитни филтер материјал. И филтрација прецизност до 0.0001 microns, за отстранување на PM2.5 честички, вируси, и алергиски извор ефикасно.
2. HEPA е висока ефикасност филтер за воздух и е еден од најдобрите високи филтрација материјал во меѓународни . Тоа можат ефикасно да ја спречат на алергенси во воздухот , како што се грини , полен , бактерии, чад, прав и други честички . Прочистување ефикасност е толку висока како и над 99%.
KJF2102 T KJF2103 T KJF21105 T KJF2106 T KJF2202 TE
KJF2203 E KJF2701 T KJF2901 KJF2902 KJF2903 итн.
1. За испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
2. За Политика на враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата. Забелешка : ве Молиме изберете во зависност од вашите Модел! СОВЕТИ : Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, или оставете порака на нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне вас, ви благодариме.

Број На Модел На:
KJF2202T KJF2202TE
Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
боја:
Бела
квалитет:
Врвот
Големина:
400*300*26mm
Име на производ:
прочистувач на воздух филтер делови
Гаранција:
onr година
Сертификат:
CE УЛ
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Лесно да се инсталира
Материјал:
HEPA
Карактеристики:
собираат прашина и отстранување soot
R

Тие исто така купуваат со овој производ