.

.

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Дише Брзо-сува Велосипед возење Велосипед Рака Warmers Велосипед Oversleeve Опфаќа УВ Заштита на Мажите Armwarmers Ракави

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Дише Брзо-сува Велосипед возење Велосипед Рака Warmers Велосипед Oversleeve Опфаќа УВ Заштита на Мажите Armwarmers

DEN 244.00
DEN 469.44
-48 %
Количина на стоки


Велосипедизам Ракав Име : Дише Брзо-Сува Велосипед Велосипед возење Велосипед Рака Warmers Циклуси Oversleeve Облека Опфаќа УВ Заштита Armwarmers Ракави За Мажи Материјал : Ракав : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : Брзо-сува Функција и Удобно Breathalbe Функција 1. Помогне да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање на пот. 2. Високо Дише и се чувствувате wicking. Дури и да сте испотени, Ракавот никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Изберете големина, Ако сте несигурни која големина да се купи, да се обиде мерење рака ракав дека веќе го поседувате кои ви се вклопува добро, и да се споредат со оние мерења на големината на табелата. Лежеше на ракавот на рамна површина и употреба на aboveguide да се измери ракав. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно. Ви благодариме за вашето внимание. Answer : ___________________________ Note : Сите мерења се приближни. Продавница со доверба !!! Имаме 5 Големина во парк : S M L XL XXL. Имаме 5 Бои во акции : Црвена, Црна, Зелена, Бела, Темно Сина, ве Молиме оставете порака за да изберете големина и боја. Ви благодарам многу. Или ние ќе испрати L за вас.
Shippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ)
10-20 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија
12-25 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска
12-26 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија
13-27 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија
20-45 Работни Дена | Бразил
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Deep Blue
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Објектот Должина:
40 cm
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
YP0212027
Материјал:
Полиестер
Арм Ракав Големина:
S, M, L, XL, XXL
Арм Ракав Дизајн:
Мажи, Жени
Место на Потекло:
Yiwu, Кина(Копно)
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Арм Warmers
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Најлон, Spandex
R

Тие исто така купуваат со овој производ