.

.

Бесплатен Превозот 150pcs 3 Kanzashi Цвет Коса Клипови Значка Ролна Коса Цвет БЕЗ КЛИП

Бесплатен Превозот 150pcs 3 Kanzashi Цвет Коса Клипови Значка Ролна Коса Цвет БЕЗ КЛИП

DEN 10776.00
DEN 11342.40
-5 %
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
Бесплатен Превозот 200pcs 3" Kanzashi Цвет Коса Клипови Значка Ролна БЕЗ КЛИП
Лента Тип : Сатен
Материјал : Полиестер
Големина : 6cm*6cm
Топла Продажба 40pcs/многу Убава Spcial Розова Kanzashi Цвет Клип за Коса Бесплатен Превозот САД$ 76.00 /многу
40 парчиња / многу
Трговија на големо 120pcs/многу Kanzashi Ткаенина Цвет Коса Pin Бесплатен Превозот САД$ 145.00 /многу
120 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 60pcs Kanzashi Fower Коса Клипови Значка Ролна Коса Клипови US$ 81.00 /многу
60 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100pcs Фенси Kanzashi Значка Ролна Коса Клипови со Зебра Печатени Grosgrain Лента US$ 98.00 /многу
100 парчиња / многу
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130382
R

Тие исто така купуваат со овој производ