.

.

DIY браун Kraft хартија кутии 5.8*5.8*3.2 cm гроздобер плоштадот подарок хартија кутија за пакување за бонбони, cupcake, свадба корист пакување кутија

DIY браун Kraft хартија кутии 5.8*5.8*3.2 cm гроздобер плоштадот подарок хартија кутија за пакување за бонбони, cupcake, свадба

DEN 952.00
DEN 1002.24
-5 %
Количина на стоки


· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.2 cm
Ве молиме имајте во предвид кутија испрати надвор од станот , без да се свитка
Оваа цел е за кутија само, ознаки, печат паста , slings не вклучувајќи ги во ред, ви благодарам!
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Повод:
Пол Открие,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
Бренд Име:
DeeJey
Број На Модел На:
GT-PP16010432
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Повод:
БИЛО
Стил:
GT
R

Тие исто така купуваат со овој производ