.

.

8.0# Гроздобер Стил Круг Розова Tourmalins Црното Злато Жената Подарок 925 Сребрен Прстен 23x19mm

8.0 Гроздобер Стил Круг Розова Tourmalins Црното Злато Жената Подарок 925 Сребрен Прстен 23x19mm

DEN 348.00
DEN 503.52
-31 %
Количина на стоки

Опис : Лице Прстен Големина : 23x19 mm скапоцен камен големина : 18x18 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ