.

.

110V О-806-3W ro вода прочистувач да алкална вашата дневна пиење & готвење вода, добра за вашето здравје

110V О-806-3W ro вода прочистувач да алкална вашата дневна пиење & готвење вода, добра за вашето здравје

DEN 26678.00
DEN 28082.40
-5 %
Количина на стоки

Вклучува променливи кабелот за напојување за различни моќ plug од различни земји.
110 V О-806-3 W ro вода прочистувач да алкална вашата дневна пиење & готвење вода, добра за вашето здравје
Место на Потекло :
Кина
Бренд Име :
W2 H Вода за Здравје
Број На Модел :
О-806-3 W
За сертификација на :
CE
Минимална Цел Количество :
1 Единица
Цена :
да единица (зависи од П'ty)
Пакување Детали :
34*23*57cm (1pc); 45*35*57cm (2 парчиња/цтн)
Време На Испорака :
1 ден (Во порибено)
Начин На Плаќање :
Т/T, Western Union или Pay Pal со 6% такса
Снабдување Способност :
50000 единици месечно
ro вода прочистувач Опис :
Контра врвот вода alkalizer е еден вид на Ionized Вода, Преструктуира Вода, Микро-наредени Вода, Алкална Вода, Висока PH вредност на Водата, Антиоксиданс Вода, и Обратно Стареење! Detoxify! Стимулирам! Прочистување на вашата мобилна вода!
ro вода прочистувач Главните Карактеристики и Конкурентна Предност :
Со увезени акрилик екран на допир панел, и модерна/домот сепак едноставен стил на изглед со Помош на напредна touch control panel технологија, системот може да се применува на сите извори на вода од целиот свет.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате. Користи високо-моќ SMPS напојување, системот е вграден во прегревање радијатор и континуирана работа функција. Вградениот систем за греење, топла вода температура се движи од 35 до 60 степени овозможува во функција на топла алкална вода без да се оштети вашиот ionizer. Системот, исто така, има само-чистење функција.2-инчен LCD екран со шарени екран, LCD дисплеи ORP, PH, Проток, Температура и процесот на вода.8 L/Min, индикаторот екран осветлува и три "свири" ќе се чуе.
ro вода прочистувач Технички параметри и спецификации :
Напојување
AC220 V, 50 Hz или 110 V, 60 Hz
Електролиза моќ опсег
10 ~ 80 W
Режим на моќ
1.
Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. На microcomputer автоматски систем за контрола за електролиза погоден за вода TDS од 50 до 1500 PPM. Супер големи 4. Оваа ionizer има повеќе избори за различни купувачи употреба : Три или Пет или осум супер големи титаниум-platinum обложени плочи со што се зголемува употребата живот.
Кога проток на вода достигнува 1.5 W
Топлинска моќ
2000 W ± 10%
Внесување на вода под притисок
0. PH нивоа се од 3 до 11 и ORP ниво од +500mv да -800mv.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.
ro вода прочистувач Операција Инструкции :
Кога допрете го е вклучено, водата влегува во вода ionizer, кога проток на вода достигнува 0.0 L/min
Силна способност да се работи за електролиза
30min
Вкупно за обработка на моќта на
10,000 L
Употреба на температура на вода за непречената работа
5 °C ~ 40 °C
Електроди Материјал
Sintered Титаниум Платинеста плоча
Тежина
10kgs
Машина со големина
Висина 390mm x Ширина 262mm x Длабочина 139mm
Повратни информации
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве Молиме да ни даде можност да реши проблеми, и ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас, веднаш штом ќе може да.

Тип:
Активиран Јаглерод
Функција:
Директна Пијат
Моќност (W):
150
боја:
Бела
сертификација:
CE
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Број На Модел На:
О-806-3W
Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
Бренд Име:
Пареа Кодот
Употреба:
Тапа-Монтирани
Материјал:
Титаниум
Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување
Употреба:
Тапа-Монтирани
Моќност (W):
150
боја:
Светло Сива
Материјал:
Титаниум
Пакет:
34*23*57cm
PH:
4.0-11.0(Referrence вредност само)
сертификација:
CE
Напон (V):
110V
R

Тие исто така купуваат со овој производ