.

.

10 PK Компатибилни, Мастило Кертриџ за Брат LC 985 LC975 LC67 LC1100 LC980 XL за Брат DCP 185C 195C 9805C Печатач

10 PK Компатибилни, Мастило Кертриџ за Брат LC 985 LC975 LC67 LC1100 LC980 XL за Брат DCP 185C 195C 9805C Печатач

DEN 993.00
DEN 1103.52
-10 %
Количина на стоки

Компатибилен ласерски тонер кертриџ за боја печатач
3. Ви благодариме за соработката.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ние ќе ја испратите вашата цел во
прв пат по имаме примено вашето плаќање. Со квалификуван
информации за производот и внимателен услуги,имаме стекнато високо реноме во Кина пазар
и успешно влезе во странство пазари. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. ние сме отворени да се воспостави соработка
односи со клиентите и дома и во странство за взаемна корист и раст.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Тонер Моќ & Масовно На Тонер
7. Компатибилен ласерски тонер кертриџ за црна печатач
2.
4,најниска цена.
Нормално, тоа трае 7-30 работни дена за пристигнување со Кина Пост, и трае 3-7
работни дена од EMS, UPS-от, DHL, итн.
Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш ние ќе
им помогне да ги пратите на тоа.
2,брза испорака. CISS (продолжение мастило снабдување систем) и refillable мастило кертриџ
8.
Превозот Термини :
1. Ние може да победи секоја цена целиот свет, која ќе го спаси многу трошоците за вас.
3,најдобар квалитет на контрола. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Компатибилен сосема нов инкџет кертриџ
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење. За испорачување
непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други express, одлуката на нас е финалето. Кој овозможи да имате добра
квалитет на производите. Печатач лента&Поштенски метар мастило кертриџ
100% гаранција-100% тестирање пред испорака
Предност за нас :
1, Професионална. Имаме една фабрика во Zhuhai и се во оваа област (за повеќе од 8 години. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Бесплатен Превозот : Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост .
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот сте го добиле на својата цел. Повторно составувајте инкџет кертриџ
5. Сите ние имаме модел на печатач за тестирање.
Политика На Враќање :
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Мастило Рефил & Најголемиот Дел Мастило
6.
Повратни информации :
1.К/C/M/Y
Боја
ЦРНА/СИНОЗЕЛЕНА/МАГЕНТА/ЖОЛТА
Кертриџ Тип
Компатибилен со мастило кертриџ за Брат печатач
Тип на мастило
Висок квалитет и стручни мастило
Акции
Во Парк
Печатач кертриџ погоден за
Брат DCP-145/ 165/ 185/ 385/ 535
MFC-250/ 290/ 490/ 650/ 670/ 790/ 930/ 990/ 5490/ 5890/ 6490/ 6690
Пакет
белата кутија или неутрална боја кутија
Пакување големина
Картон големина : 43*37*30cm Неутрална боја кутија
Гаранција
Одговорен и внимателен по-продажба на услуги
100% гарантира и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
Нашиот Производ Категорија :
1. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и
ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
LC61
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
мастило капацитет:
20ml за Б.К., 10ml, за C/M/Y
За употреба во:
MFC 250/290/490/650/670
оригиналниот:
Zhuhai
is_customized:
Yes
боја:
C, K, M, Y
R

Тие исто така купуваат со овој производ