.

.

2014 Побрзаа Временски ограничени Целосен Пресврт надолу Јака Солидна Памук Пролет Љубовници, со Аспиратор Со Twinset Јакна Женски Outerwear

2014 Побрзаа Временски ограничени Целосен Пресврт надолу Јака Солидна Памук Пролет Љубовници, со Аспиратор Со Twinset Јакна Женски

DEN 470.40
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество темно сина последниот ден s 497 темно сина последниот ден m 493 темно сина последниот ден l 482 светло сина последниот ден s 467 светло сина последниот ден m 440 светло сина последниот ден l 457 детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Тип:
Лилјак Ракави
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Моделирање на облека:
batwing тип
компонента содржина:
31% ( лого ) - 50% ( лого )
sleeve тип:
Други
Дебелина:
Редовни
Ткаенини:
другите, на другите, на другите, на другите, на другите, на другите
жените пред лета:
Еден Гради
Возрасна Група:
18 - 24 години возраст
Ткаенина Тип:
Oxford
R

Тие исто така купуваат со овој производ