.

.

Кралска сина или 21 бои свадба дами капи fascinators пердув коса додатоци висок квалитет коктел коса fascinator капи FS89

Кралска сина или 21 бои свадба дами капи fascinators пердув коса додатоци висок квалитет коктел коса fascinator капи FS89

DEN 358.08
Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на sinamay со ној пердуви декорација,со убаво birdcage превези, fascinator цвет за коса, чешли
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја на слонова коска,бела,црна.црвена,розова.зелена,топла розова,виолетова,кафена,сива,кралска сина,тиркизна,портокал,морнарица,злато,marron,жолта ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение
Подолу боја сите се avalaibe,кафеава боја исто така avaliable

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
FS89
Стил:
Новина
avaliable боја:
21 боја
Големина:
8/20cm
Употреба:
свадба,забава,повод,кентаки дерби,црква,cocaktail,кралската ascot
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима
R

Тие исто така купуваат со овој производ