.

.

(XD-PG25 100pcs/Многу)Водоотпорен Dustproof пластични кабел жлезда кабел заеднички водоотпорен кабел жлезда PG25

(XD-PG25 100pcs/Многу)Водоотпорен Dustproof пластични кабел жлезда кабел заеднички водоотпорен кабел жлезда PG25

DEN 3696.00
Количина на стоки

Ако у изберете да брод од страна на Кина Пост(а особено Украина, Белорусија ), pls чекаат трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 20 дена. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, brokeragefees, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Без тоа, царинската ќе се врати на вашите производи, да Кина. За Германија клиенти, ако у сакате да брод од страна на Fedex, pls кажете ни ја вашата EORI број.
(XD-PG25 100pcs/Многу)Водоотпорен Dustproof пластични кабел жлезда кабел заеднички водоотпорен кабел жлезда PG25
Слики покажуваат :
Серија Предмети :
Клиент Информации :
1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За руски клиенти, pls кажете ни го вашето име и презиме(најмалку 3 зборовите), вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост wll не relases пратката и да се врати во Кина!
3.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. За Бразилската клиенти, ако у сакате да брод од страна на Fedex или DHL, pls кажете ми кои се вашите CPF или CNPJ број. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Големина:
XD-PG25
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
XD-PG25
Тип:
пластични кабел жлезда
Функција:
За електрична опрема
Нето тежина:
30g
боја:
Сива
Дел Број:
XD-PG25
Пакување:
100pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ