.

.

21 Боја со врвен квалитет sinamay се зголеми fascintor капи на косата чешли со фенси пердув домот, жените партија headwer свадба шапка SYF242

21 Боја со врвен квалитет sinamay се зголеми fascintor капи на косата чешли со фенси пердув домот, жените партија headwer свадба

DEN 364.32
Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на sinamay со ној пердуви декорација,со убаво birdcage превези, fascinator цвет за коса, чешли
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја Бела,Црна,Црвена,Виолетова,Топла розова,Портокалова,Сина,Зелена,морнарица,браун
Подолу боја сите се avalaibe,кафеава боја исто така avaliable

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
SYF242
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
avaliable боја:
21 боја
Големина:
20 cm/8
Употреба:
свадба повод црква коктел шоу танц трки настан кралската
R

Тие исто така купуваат со овој производ