.

.

Браун Morganite Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените, Големината 5.5 - 8.5 S0068

Браун Morganite Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените, Големината 5.5 - 8.5 S0068

DEN 439.00
DEN 719.52
-39 %
Количина на стоки


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Кубни Циркони Главната Боја на Шампањ & Бела Тежина Од 24 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Постави Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен, Обетки, Pendant, Ѓердан Синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Број На Модел На:
S0068
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Кубен Циркони
Главната боја:
Шампањ & Бело
Метал:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
R

Тие исто така купуваат со овој производ