.

.

x100pcs Бесплатен Превозот Transponder ID8E стаклена Цевка одговара за Immobiliser

x100pcs Бесплатен Превозот Transponder ID8E стаклена Цевка одговара за Immobiliser

DEN 16272.00
Количина на стоки

Transponder ID8 E стакло Чип
Ние обезбедуваме Оригинални ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ Transponder чипови од следниве :
За подетални информации, ве молиме контактирајте :
Skype : fareadchina
PCF7935 AS
PCF7935 AA
PCF7936 AS
PCF7936 AA
ID48
T5 јаглерод
T5 стакло
4 D60 јаглерод
4 D60 стакло
4 C јаглерод
4 C стакло
4 D63 40bit
4 D63 80bit
4 D67
4 D68
4 D64
ID13
ID40
ID41
ID42
ID44
ID46
TPX1
TPX2
TPX4
TPX5
8 E
8 C
G
H
За Испорака
Објектот се испраќаат во рок од 7 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 48 часа нормално. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот проект.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Број На Модел На:
ID8E
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
FAREAD
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
R

Тие исто така купуваат со овој производ