.

.

Нови пристигнување! 6pcs Златна боја Druzy Кристал остро во Злато Drusy Druzy стакло камен pendant Висок Квалитет Накит Ѓердан Pendant

Нови пристигнување! 6pcs Златна боја Druzy Кристал остро во Злато Drusy Druzy стакло камен pendant Висок Квалитет Накит Ѓердан

DEN 1352.00
DEN 1536.00
-12 %
Количина на стоки


Злато позлатен Druzy Кристал остро во Злато Drusy Druzy ахат камен pendant Висок Квалитет Накит Ѓердан Pendant
Количина : вкупно : 6pcs/многу ,2 парчиња/боја.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
3pcs НОВ стил! моден US$ 26.90 /многу
3 парчиња / многу
3pcs НОВ стил! моден US$ 26.80 /многу
3 парчиња / многу
2 парчиња НОВ стил! ! Моден US$ 17.90 /многу
2 парчиња / многу
3pcs НОВ стил! моден US$ 36.90 /многу
3 парчиња / многу
5pcs 10мм ахат тиркизна US$ 42.50 /многу
5 парчиња / многу
5pcs Слободни брод ! моден US$ 32.50 /многу
5 парчиња / многу
12pcs Бесплатен превозот Природата US$ 45.00 /многу
12 парчиња / многу
2 парчиња НОВ стил! слободата US$ 17.80 /многу
2 парчиња / многу

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
A169
Бренд Име:
dankaishi
боја:
Природата Боја
Тип:
накит наоѓање
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
Слободата Форма
Големина:
Околу 30мм да 50mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ