.

.

4PCS рефил Празен кертриџ без мастило за Брат LC12 LC40 LC71 LC73 LC77 LC75 LC79 LC1240 LC1280 за MFC-J6510DW J6910DW

4PCS рефил Празен кертриџ без мастило за Брат LC12 LC40 LC71 LC73 LC77 LC75 LC79 LC1240 LC1280 за MFC-J6510DW J6910DW

DEN 436.32
Количина на стоки


Овој пакет вклучува : 4 бои Refillable кертриџ (ПРАЗЕН )
најголемиот дел пакување
Модел : Refillable кертриџ Одговараат за Брат
LC12 LC40 LC71 LC73 LC77 LC75 LC79 LC1240 LC1280
Функција : Prefect перформанси ,Висок квалитет
Бои : Б.К / C/ M /Y (4 бои)
Одговараат на касети :
LC12/LC40/LC71/LC73/LC77/LC75/LC79/LC1240/LC1280 Б.К C Y M
Јачина на звук : 18 ML Б.К., 13 ML C Y M
Оваа касети костим за принтери :
Одговараат за БРАТ MFC-J6510 DW
Одговараат за БРАТ MFC-J6710
Одговараат за БРАТ MFC-J6910 DW
Одговараат за БРАТ MFC-J6710 DW
Одговараат за БРАТ DCP-J525 W
Одговараат за БРАТ DCP-J725 W
Одговараат за БРАТ DCP-J925 DW
Одговараат за БРАТ MFC-J280 W
Одговараат за БРАТ MFC-J425 W
Одговараат за БРАТ MFC-J430 W
Одговараат за БРАТ MFC-J432 W
Одговараат за БРАТ MFC-J435 W
Одговараат за БРАТ MFCJ625 DW
Одговараат за БРАТ MFC-825 DW
Одговараат за БРАТ MFC-J835 DW
Повеќе производи на овој модел се :
ние сакаме да се купи со висок капацитет празни мастило рефил кертриџ, pls кликнете тука :
ние сакаме да се купи со висок капацитет, но целосна мастило рефил кертриџ , pls кликнете тука :
ние сакаме да се купи празни ciss за заштеда на 90% печатење трошоци , pls кликнете тука :
ние сакаме да се купи ciss целосна мастило за заштеда на 90% печатење трошоци, pls кликнете тука :
ние сакаме да се купи висок квалитет на мастило , pls кликнете тука :
Ние сме снабдувач за централната власт и државните органи, институции, организации, набавка на канцелариска техника и целосен опсег на печатење consumbles. Изберете од нас да се избере професионални и outsanding услуга. Ние обезбедување на победничките решенија за подобрување на бизнис вредност, не само во мало поле, но исто така и во големо поле. Нашиот партнер : вклучувајќи ги и Fuji xerox/ HP/POLYCOM...
Нашите производи ги има поминато ISO,STMC,SGS,CE Одобрено
4 PCS Висок капацитет Рефил кертриџ одговараат за Брат LC12/LC71/LC77/LC75/LC79/LC1240/LC1280,одговараат за MFC-J6510 DW/J6710/J6910 DW US$ 16.80 /set
4 PCS Висок капацитет рефил кертриџ одговараат за Брат LC12/LC71/LC77/LC75/LC79/LC1240/LC1280,одговараат за MFC-J6510 DW/J6710/J6910 DW US$ 27.00 /set
4 бои CISS одговараат за Брат LC1240 LC1280 LC71 LC79 LC73 LC12,одговараат за MFC-J6510 DW MFC-J6710 MFC-J6910 DW MFC-J6710 DW US$ 65.99 /set
4 бои полна боја мастило за Брат LC1280 континуирано мастило снабдување систем за MFC-J6510 DW MFC-J6710 MFC-J6910 DW MFC-J6710 DW US$ 63.99 /set
4 бои боја Мастило рефил за LC1280 BK LC1280 C LC1280 M LC1280 Y одговараат за брат MFC-J6510 DW/ J6710 DW/ J6910 DW US$ 22.10 /многу
парчиња / многу
празни LC1240 CISS одговараат за Брат LC1240 LC1280 LC71 LC79 LC73 LC12,одговараат за MFC-J6510 DW MFC-J6710 MFC-J6910 DW MFC-J6710 DW US$ 23.00 /set
Без мастило, CISS T007,T009,Одговараат за Epson 780/785/785 EPX/790/870/875/890/895/900/915,1270/1280/1290/1290 S,со постојан чипови US$ 24.60 /set
4 ПАРЧИЊА Целосна рефил кертриџ одговараат за Брат LC12/LC40/LC71/LC73/LC77/LC75/LC79/LC1240/LC1280,одговараат за MFC-J6510 DW/J6710/J6910 DW US$ 18.80 /set

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Компатибилен Бренд:
Брат
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
1240 мастило carteidge
боја:
C Б.К. M Y
сертификација:
ISO9001
мастило за јачина на:
Црна
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ