.

.

LED Сијалица E27 светилка база лемење - слободна база погоден за LED CFL E14 светилка база на Енергија-заштеда светилка носителот делови

LED Сијалица E27 светилка база лемење - слободна база погоден за LED CFL E14 светилка база на Енергија-заштеда светилка носителот

DEN 168.00
DEN 187.20
-10 %
Количина на стоки


Спецификации :
E27 светилка база со завртка,E27 лемење слободни база,E27 метална база
Погоден за LED,CFL светилки,лесно да се essemble
Материјал : Месинг со никел позлатен заврши и PBT
Со добар квалитет и брза испорака

База Тип:
E14, E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Железо
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3Years
R

Тие исто така купуваат со овој производ