.

.

моден дизајнер злато тензија поставување на точка прстени за жени мажи панк црна црвениот плоштад кристал Накит #RI029

моден дизајнер злато тензија поставување на точка прстени за жени мажи панк црна црвениот плоштад кристал Накит RI029

DEN 97.00
DEN 138.72
-30 %
Количина на стоки


Моден дизајнер злато тензија поставување на точка прстени за жени мажи панк црна црвениот плоштад кристал Накит #RI029
Материјал : Алуминиумски
Боја : Златна
Големина : 1.75-1.8 cm
Тежина : Околу.20g
Пакет : Opp вреќа

Прстен Големина:
7.75
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RI029
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Бренд Име:
ALISTAR
Повод:
Партија
Материјал:
Кристал
Површината Ширина:
20mm
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Функција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ