.

.

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Калено Стакло За LG G Подлога IV 4 8.0 FHD / X2 8.0 Плус V530 V533 Екран Заштитник LCD Таблета Заштитна Фолија

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Калено Стакло За LG G Подлога IV 4 8.0 FHD / X2 8.0 Плус V530 V533 Екран Заштитник LCD Таблета Заштитна

DEN 816.00
DEN 1020.48
-20 %
Количина на стоки

XSKEMP 10 Pcs/Многу 9 H Калено Стакло За LG G Подлога IV 4 8.0 FHD / X2 8.0 Плус V530 V533 Екран Заштитник LCD Таблета Заштитна Фолија Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 10 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 10 X Сува Ткаенина за Чистење 10 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
XSKEMP
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За LG G Подлога IV 4 8.0 FHD / X2 8.0 Плус V530 V533
R

Тие исто така купуваат со овој производ