.

.

Нова топла продажба бебе девојки свила цвет коса бенд цврста ткаенина цвеќиња со Лента headband за жени и девојки 20PCS трговија на големо

Нова топла продажба бебе девојки свила цвет коса бенд цврста ткаенина цвеќиња со Лента headband за жени и девојки 20PCS трговија

DEN 631.00
DEN 901.44
-30 %
Количина на стоки

многу мека сјајна материјал. Предмет : Свила Цвет Headband QYT : 24 КОМПЈУТЕРИ Цвет Големина : 5 Инчен Боја : како на сликите Сите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите,благодарение 1 Lot=20 компјутери можете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки по вашата нарачка, ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во ! Белешки : ако ви треба pictus,ве молиме да ни кажете по ред,благодарение Производи покаже : Боја за да изберете Плаќање : не прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union. DHL : изразат испорака обично се 3-5 дена зависи од земјата доставени до. ве молиме e-mail на секое прашање пред да наддавање.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации и со 5 ѕвезди . Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот и спор . Превозот : 1.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Ние имаме разбирање за несреќа може да има,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.Ние брод предмети главно преку EMS,кина пост, курирската служба DHL.Испрати ми вашиот превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да го напишете вашите клиенти превозот адреса директно); 4. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Враќање : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ако не можат да чекаат,ве молиме изберете ЕМС или DHL .Нормално сите нарачки ќе бидат испорачани во 48-72hours од приемот на вашата исплата . EMS : изразат испорака обично трае 7-10 работни дена во зависност од земјата доставени до. Кина Пост Воздух Mail (евтини) : Кина пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,некаде тоа може да ви треба повеќе од еден месец, Па ве молиме да бидете трпеливи. Не протриване.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Достави детални информации за потребниот производ кога ќе го прават цел; 3.Можете да ги погледнете во мојот каталог и слободно да изберете вашиот превозот начини од список; 2. Ние ќе испрати merchandises веднаш штом ќе може да. Ако интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!! Јас ќе се обидам моето најдобро да ви даде подобра цена,можете да разговарате со мене Trademanager или да напишете e-mail за да ме.ви благодариме.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Бесплатен превозот е од кина пост. Секој може да имаат тест. тие имаат многу добра еластичност, ќе не дент главата.Ве молиме не заборавајте да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Повратни информации : задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Испорака : 1. Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.добредојдовте во мојата продавница 520405 опис на Производот perect за години,и девојки. една големина одговара на повеќето,може да се одговараат од години, големи девојки, па дури и лејди.Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации .

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Тип:
Headbands
Материјал:
Lycra,Spandex
боја:
како слики
КОЛИЧИНА:
20 парчиња
Материјал:
Chiffon
R

Тие исто така купуваат со овој производ