.

.

10M 100 LED 9 Бои Свадба Партија Фестивал Нова Година Гарланд LED Божиќ Декорација Кабелот Отворено String Самовила Светлина CN C-22

10M 100 LED 9 Бои Свадба Партија Фестивал Нова Година Гарланд LED Божиќ Декорација Кабелот Отворено String Самовила Светлина

DEN 300.00
DEN 330.24
-9 %
Количина на стоки


10 M 100 LED 9 Бои Свадба Партија Празник Фестивал Нова Година, Божиќ Navidad Гарланд LED Божиќ Декорација Кабелот Светилка за Отворен Самовила String Светлина CN C-22
Ова ДОВЕДЕ string е совршена декорација за соба, градина, дома, во ресторани или бар, свадба, роденден, Божиќ и сите други среќен настани.
Карактеристики :
* 100% сосема нов и висок квалитет
* Вкупно 100 led светло во Низа на Моделот
* 8 различни начини на glimmering : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Slo-glo, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/flash и Стабилен на
* Супер светло и ниска потрошувачка на енергија
* Издржлив и за внатрешна и надворешна декорација
Спецификации :
* Напон : 110 V/220 V
* Power Plug : AU/ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА
* Сијалица Количина : 100 LED Светилки
* Сијалица LED боја : Бела/Сино/Шарени/Црвена/Зелена/Жолта/Топло Бела/Виолетова/Розова
* Кабел боја : бела Транспарентна
* Вкупна Должина : 10 M
* Приклучок во контролер растојание : 40 CM
Забелешки :
1, ги ДОВЕДОА стрингови со различни моќ приклучоци(САД,АУ, ЕУ,велика БРИТАНИЈА) и напон(110 V/220 V), а ние ќе ви испратиме вистинскиот според вашата земја моќ штекер стандард.
2, вистинската боја на led светла боја може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
4, Ние не препорачуваме да ја користите на дожд или снег,па тоа би можело да го спаси livetime за светлата.Ви благодариме за вашиот разбере. 5, Можеме да ви понудиме должината 10 M 100 LED/20 МИЛИОНИ 200 LED/30 M 300 LED/40 M 400 LED/50 M 500 LED за светлата на нашата компанија,и можете да изберете различни должина како што треба.Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакетот вклучува :
1* 10 M 100 LED String Самовила Светла

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
боја:
Розова,Зелена,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
Напон:
220V
Карактеристики:
100LED
сертификација:
CE,RoHS
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучете Го Опашка:
No
Глава Број:
51-100 глава
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Должина:
1000cm
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
C-22
Бренд Име:
LEEDYEAR
Музика:
Никој
боја:
топло бела
Тип На Батерија:
Други
База Тип:
Други
сијалица led боја:
Бела/Сино/Шарени/Црвена/Зелена/Жолта/Топло Бела/Виолетова/Розова
Сијалица Количина:
100 LED Светилки
R

Тие исто така купуваат со овој производ