.

.

Симпатична Порцелански Овци Figurine Модел Pastoal Керамика Јагне Скулптура на Ранч за Украсување, Занаетите за Дома Декор и Роденденски Подарок

Симпатична Порцелански Овци Figurine Модел Pastoal Керамика Јагне Скулптура на Ранч за Украсување, Занаетите за Дома Декор и

DEN 1877.00
DEN 2208.00
-15 %
Количина на стоки


1. Опис : Симпатична Порцелански Овци Figurine Модел Pastoal Керамика Јагне Скулптура на Ранч за Украсување, Занаетите за Дома Декор и Роденденски Подарок.
2. Материјали : Керамика глина .
3. Боја : Цветен.
4. Големина(cm) : Околу 12(Висина)*8( Ширина)*21( Должина).
5. N.W. : За 0.65 кг.
6. Изработка : рачно изработени резба, gazed, насликани и печка отпуштен од работа.
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, birthday (роденден), подароци, сувенири и на фестивалот, слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Ова каубојски не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

Големина:
M
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Животните
Стил:
Пастирски
боја:
Цветен
Големина:
About 21cm*8cm*12cm
N.W.:
за 0.65 kg
Функција:
Декорација, Уметничка Колекција, Сувенири и Подароци итн.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Бар, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Tabletop
кориснички:
Yes
Изработка:
Рачно изработени Резба, Стаклен, Насликани и Печка Отпуштен
R

Тие исто така купуваат со овој производ