.

.

полнети животни најголемиот 170cm вратоврска мечето кадифен играчки браун мечето кукла подарок t6096

полнети животни најголемиот 170cm вратоврска мечето кадифен играчки браун мечето кукла подарок t6096

DEN 5808.00
DEN 11616.00
-50 %
Количина на стоки


38465435908
имаме четири големини : 80см, 100cm, 120cm, и 170cm
објектот е 170cm играчка, едно парче
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате нив ви се допаѓа од продавницата со себе

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 8 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Мечка
Број На Модел На:
c9056
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
R

Тие исто така купуваат со овој производ