.

.

Висок Квалитет на Пренос Појас Сечилото Компатибилен За Xerox DCC6500 DCC7500 DCC6075 DCC5540 DCC240 DCC250 DCC242 Трансфер на Ножот

Висок Квалитет на Пренос Појас Сечилото Компатибилен За Xerox DCC6500 DCC7500 DCC6075 DCC5540 DCC240 DCC250 DCC242 Трансфер на

DEN 504.00
Количина на стоки

Висок Квалитет на Пренос Појас Сечилото Компатибилен За Xerox DCC6500 DCC7500 DCC6075 DCC5540 DCC240 DCC250 DCC242 Трансфер на Ножот
Пакување : неутрален
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Број На Модел На:
DCC6500
боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ