.

.

Мала Моќ 25W(351pcs) RGB PAR56 LED Базен Светлина SMD 12V ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Со Далечински Управувач Бесплатен Превозот

Мала Моќ 25W(351pcs) RGB PAR56 LED Базен Светлина SMD 12V ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Со Далечински Управувач Бесплатен Превозот

DEN 3264.00
DEN 3840.00
-15 %
Количина на стоки


Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот. Емитуваат Боја : RGB
5 . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Секоја наплата или замена ќе биде направен по returnned објект пристигне нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 35 W вградени led базен светлина 35 W*(558pcs) подводни led базен светлина US$ 135.
Враќање
1. Излезна Моќност : 25 W
3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.00 /парче
Фабриката за директна продажба 25 W RGB Par 56 лер подводни светилки базен светлина 351pcs led,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот
Спецификации :
1.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.00 /парче
Фабриката за продажба led базен светлина 54 W (18*3 W) RGB Par56 12v лер подводни светилки ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. Влезен Напон : 12 V
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Животниот век : 50000-60000 часа
6. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.00 /парче
Новата 2014 година доведе базен светлина 27 W(9*3 W) RGB Par 56 12v лер подводни светилки,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 85. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Испорака
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.00 /парче
Фабриката за директна продажба Единствена Боја на 12 W вградени led базен светлина 12*(1 W)компјутери подводни led базен светлина US$ 130.И одговор на вашите повратни информации на. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.00 /парче
Фабриката за директна продажба 25 W RGB вградени led базен светлина 25 W*(354pcs) подводни led базен светлина US$ 143.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Инструкции на далечинскиот управувач RGB тебе промена светат во првиот моќ или притиснете го копчето "Д" за да го вклучите светлото Switch off/on power секое време,бојата ќе биде променето со следната секвенца : Црвена→зелено→сино→RGB→RGB тебе промените бавно→RGB тебе се промени брзо→диско режим бавно→диско режим брзо→брзината е постојано менување на треперење ефект Инструкции на далечински управувач
1) Продолжи со притискање на копчето "А" да се направи 3 група предводена промена во седум фази : Црвена→зелено→сино→црвена+зелена→црвена+сино→зелена+сина→RGB
2) да се Продолжи со притискање на копчето "Б" за да се направи 3 група предводена промена во 3 начини : RGB тебе промена Диско режим Трепка промена
3) со Притискање на копчето "С" да се прилагоди на брзината на "А" и "Б"
4) со Притискање на копчето "Д" за да го вклучите/исклучите led светло
5) ќе ја ресетирате во 5 секунди по исклучување
6) На далечинскиот управувач можат да работат многу led светла synchronously
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Примена:
Базен
Број На Модел На:
МК-led ip68
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Карактеристики:
led базен светлина
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
LUALS
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
1 години
Led количина:
351Pcs
димензија:
178*114mm
Апликација на методи :
12v лер подводни светилки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ