.

.

Ретки МЈ Мајкл Џексон Мазна Кривични МТВ Fedora Bule Сјајна Кошула, Вратоврска Suspender За Мажи Деца Подарок

Ретки МЈ Мајкл Џексон Мазна Кривични МТВ Fedora Bule Сјајна Кошула, Вратоврска Suspender За Мажи Деца Подарок

DEN 959.52
Количина на стоки


МЈ Мајкл Џексон Мазна Кривични МТВ Fedora Сина Кошула, Вратоврска
Suspender Деца Подарок
Исто така , ние може да се прилагоди направи за Деца , жени
добредојдовте да се прилагоди направи ,
ова може да биде подарок за вас , и вашиот најдобар пријател

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
MJ
Затворање Тип:
Едно Копче
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
00
Големина:
сите големина или прилагоди направи
Возрасна Група:
Доенчиња & Години
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Перформанси Носат Тип:
MJ
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ