.

.

Шангај Приказна топла продажба Танг Костим памук маица Традиционален Кинески етнички црвена кошула Танг одговараат на мандарински јака кошула

Шангај Приказна топла продажба Танг Костим памук маица Традиционален Кинески етнички црвена кошула Танг одговараат на мандарински

DEN 769.00
DEN 1165.92
-34 %
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
M0023
Бренд Име:
шангај приказна
R

Тие исто така купуваат со овој производ