.

.

Бесплатен превозот Професионален квалитет 50*10*1.0*5mm electroplated дијамант видов ножеви за TCH мини видов стакло/плочка/proceilin сечење

Бесплатен превозот Професионален квалитет 50*10*1.0*5mm electroplated дијамант видов ножеви за TCH мини видов стакло/плочка/proceilin

DEN 191.52
Количина на стоки

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Слични Производи :
Производи покаже :
Работни фото
Пакет :
1-10pcs во меур торба со ремени за пакување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Сечење на работа мора да биде во заштита облека и ракавици,очила. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.0*3мм electroplated diamon ножеви поцинкуван сечење диск за TCH мини видов користење .
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Надворешниот Дијаметар:
50mm
Дупка Со Дијаметар Од:
10мм
Големина:
50*10*1.0*3mm
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Број На Модел На:
В. Џ.-DE50010001
Објектот:
дијамант виде ножот
Спецификации:
50*10*1.0*3мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ