.

.

LEEPEE 2 парчиња Дење Работи Светлина Флексибилни светилки drl Автомобил Круг во Облик на КОЧАН LED Светла за Магла Светилка Авто Возење Светилки Автомобил Стил

LEEPEE 2 парчиња Дење Работи Светлина Флексибилни светилки drl Автомобил Круг во Облик на КОЧАН LED Светла за Магла Светилка

DEN 317.00
DEN 406.56
-22 %
Количина на стоки

Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Во голема мера ја подобрува времето на реакција на идване возачи во инцидент
Спецификација : Материјал Тип : Силикон
Напон : DC 12 V
Боја Температура : >=6000
Посебни Карактеристики : Висока Моќност
Предмет Тип : Дење Работи Светла
Светла Боја : Бела
Применливи модели : Универзална
Practicability :
Да дење работи светлина, магла светлина, кочница светлина, back-up светлина, декоративни светлина, табличка светлина, вратата светлина, шасија декоративни лесни за користење, само треба да се промени ling конекции и инсталацијата позиција, важечки за сите видови на возила, лесно да го инсталирате на секаде на возилото. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.000 часа, минимални трошоци за одржување
Дење работи светлина ја подобрува безбедноста за време на возењето им овозможува на вашиот vehicie да се види во многу подалеку растојанија. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Време На Испорака :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
Пакет содржина : - 2 x Автомобил LED Дневни Светла Runnig
1.
Карактеристики :
Усвојат 100% сосема нов Висок квалитет со Голема светлост Led диоди Елаборат и лесна инсталација дизајн, Достапен за сите возила(12 V DC) Светла LED троши далеку помалку енергија од стандардните сијалица, додека одржување на оптимална светлина излез
Водоотпорен рефлектор за сите патот временските услови Светла со супер зрак дење работи светлина за возење безбедност
Подолг живот LED живот до 50. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
LEEPEE
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
12088
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
87g
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
Силиконски & LEd
Специјални Функции:
Флексибилни & Супер Светло
Напон:
12V
R

Тие исто така купуваат со овој производ