.

.

Обичај лопез и од неодамна keychain,Чанта Шарм,Пеперутка Кит Рак круг Иницијали копче прстен, Персоналните акрилик keyring

Обичај лопез и од неодамна keychain,Чанта Шарм,Пеперутка Кит Рак круг Иницијали копче прстен, Персоналните акрилик keyring

DEN 431.52
Количина на стоки


Обичај лопез и од неодамна keychain,Чанта Шарм,Пеперутка Кит Рак круг Иницијали копче прстен, Персоналните акрилик keyring
забелешка : ве Молиме оставете модел не/3 иницијали, во редоследот како што сакате/боја не
ако не ја напушти модел не, ќе го направи тоа бр.1, не остави боја не, ќе го направи тоа исто како и нашите слик
бр.1-no7 се транспарентни бои, други се непроѕирни бои.
pls известување no2 не е достапна
назад на no13 сребро огледало и не 14 злато огледало се со светло сина боја, а другите се исти како и пред. Плаќање и испорака

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Број На Модел На:
акрилик keychain
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MASETAKA
Метали Тип:
Акрилик
производство на време:
3-4 работни денови
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Кина
боја:
18 избори
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ