.

.

6Pcs Висок Квалитет на Стоматолошки Лабораториски Инструменти L/M/S Големина Горниот & Пониски од не ' Рѓосувачки Челик Впечаток Коцки Стоматолог Производи

6Pcs Висок Квалитет на Стоматолошки Лабораториски Инструменти L/M/S Големина Горниот & Пониски од не ' Рѓосувачки Челик Впечаток

DEN 1072.00
DEN 1247.04
-14 %
Количина на стоки

6 Pcs Висок Квалитет на Стоматолошки Лабораториски Инструменти L/M/S Големина Горниот & Пониски од не ' Рѓосувачки Челик Впечаток Коцки Стоматолог Производи Бесплатен Превозот
Карактеристики : Brand New Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик стоматолошки коцки/стоматолошки впечаток коцки Перфорирани Целосна Протеза Постави Направени од 18/8 Нерѓосувачки Челик Пакет : 3 пар вклучуваат 3 еез горниот и 3 компјутери пониски Бесплатен Превозот : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Тоа трае околу 7-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји. 2. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. 3. Следење на број е достапна. Пратката ќе бидат означени како подарок & ниска вредност за да се избегне царинската управа. Политика На Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. 3. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail со било какви сугестии, и ние ќе се потрудиме да се подобри услуги! Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, Вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
200g
Број На Модел На:
L/M/S Големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ