.

.

Xpower -НЕО CHROME 10 КОМПЈУТЕРИ/set Алуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EK

Xpower -НЕО CHROME 10 КОМПЈУТЕРИ/set Алуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EK

DEN 96.00
Количина на стоки


Xpower - 10 КОМПЈУТЕРИ/set
Алуминиум Фендер Подлошки За Хонда Граѓански Интегра RSX EK
БОЈА : НЕО ХРОМ, НЕО/ЗЛАТО
100% Нови
Директни Fitment За Сите Возила
Фендер Подлошки Граѓански Интегра
Содржина :
- 10x 6 Mx20 Челик Завртки
- 10x Елоксирани Подлошки
Примена : Било 10мм гром дупка под хаубата
Забелешка : Повеќе опции на располагање. Овој оглас е за опцијата наведени во насловот исто Така, ние може да направи клиентот бренд ако ви треба повеќе од 10 поставува Барањето : Одговара на сите возила
Answer : ___________________________ Note : Сите бои на располагање. Овој оглас е за бојата и наведени во насловот.
Предности :
1. Висок квалитет, под сертификат за ISO 9100
2. Конкурентна пониска цена.
3. Навремена испорака.
4. Неутрален пакување или клиент' барање.
5. Одлична услуга по
6. Една година гаранција
7. Добра репутација

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Ширина:
5inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
3inch
Година:
сите
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Специјални Функции:
Yes
Име На Модел:
сите
Автомобил Направи:
сите
R

Тие исто така купуваат со овој производ