.

.

Бесплатен Превозот 100pcs Бела Црна Polka Точки Grograin Коса, Лак

Бесплатен Превозот 100pcs Бела Црна Polka Точки Grograin Коса, Лак

DEN 3347.00
DEN 3523.20
-5 %
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
Бесплатен Превозот 100pcs Бела Црна Polka Точки Grograin Коса, Лак
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Димензии : 8cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Пратката(Бесплатен превозот )
А) сад со Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.Сакам да шип ќе предмети, како е можно поскоро.Секогаш 3-7 dyas е потребно.
3.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
4.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130386
R

Тие исто така купуваат со овој производ