.

.

6 компјутери/многу Мешавина Боја Топла продажба на Нови пристигнување копчето фризерски жени со висок квалитет Неуредна Пунџа Updo коса Додатоци hairhair пунџа

6 компјутери/многу Мешавина Боја Топла продажба на Нови пристигнување копчето фризерски жени со висок квалитет Неуредна Пунџа

DEN 288.00
DEN 565.92
-49 %
Количина на стоки


1 hothotag thot hothot со Производот $1.99 /парче $4.99 /парче $3.79 /парче $3.59 /парче $3.89 /парче $3.39 /парче $10.68 /12pcs $17.22 /6pcs $10.74 /6pcs $9.54 /6pcs $11.34 /6pcs $8.94 /6pcs $360 /1200pcs $86.96 /120pcs $99.96 /120pcs $125.16 /120pcs $241.08 /120pcs $9.89 /100pcs
Спецификација :
Објектот# : AR15-M
Име : Коса Крофна/Пунџа Ролери
Материјал : Chinlon
Големина : Кол.35mm x Л. 180mm
Боја : Микс (достапни : РУСИ, ЦРНО-КАФЕАВА)
ПАКЕТ СОДРЖИНА : 6 Единици на Косата Крофна/Пунџа Ролери
Ве молиме оставете порака КОЈА БОИ што сакате да ги купите, ИЛИ ние ќе ги испрати по СЛУЧАЕН избор.
brushhair bunaahothot brush1013.0

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
URQ
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
види сл
Тип На Објект:
косата пунџа
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Руса/Црна/Кафеава боја за да изберете
Тип:
Косата
R

Тие исто така купуваат со овој производ