.

.

Tubas Став Venda Музички Инструменти И Музички Месинг Trombone Б Рамен Рок На Отплата Рецитал Дојде Купи Западен Инструменти За Да Се Обезбеди Квалитет

Tubas Став Venda Музички Инструменти И Музички Месинг Trombone Б Рамен Рок На Отплата Рецитал Дојде Купи Западен Инструменти

DEN 10992.00
Количина на стоки


започнете Цена : $185.00 Цена : $300.00 Цена : $149.00 Цена : $89.62 Цена : $292.00 Цена : $124.08
крајот
Trombone музички инструмент брендови : Bai далеку
Име : рок на отплата trombone
Тоналитет : Б рамен
Материјал : Месинг
Крај : Златен лак

Тон:
Рокот Паѓа Мелодија Б
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
203
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ