.

.

50Pcs Розова Bowknot Смола Декорација Занаети Kawaii Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

50Pcs Розова Bowknot Смола Декорација Занаети Kawaii Мушка Flatback Cabochon Бележник DIY Додатоци Копчиња

DEN 154.00
DEN 301.44
-49 %
Количина на стоки


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 23x13mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H0783

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H0783
Големина:
23x13mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ