.

.

Шангај Приказна топла продажба Танг кошула mens лен кошула за машки национален кинески облека Танг одговараат на мандарински јака кошула

Шангај Приказна топла продажба Танг кошула mens лен кошула за машки национален кинески облека Танг одговараат на мандарински

DEN 675.00
DEN 1022.88
-34 %
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Број На Модел На:
M0008
Пол:
Мажи
Бренд Име:
шангај приказна
R

Тие исто така купуваат со овој производ