.

.

Оригиналниот Сериска Порта за USB Кабел F5U109 F5U409 PDA Адаптер Поддржува XP win7 32/64 Mac

Оригиналниот Сериска Порта за USB Кабел F5U109 F5U409 PDA Адаптер Поддржува XP win7 32/64 Mac

DEN 658.00
DEN 715.20
-8 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : КОРИСТИ ОБЈЕКТ Ние целиот тест работи добро се чувствувам 80% на нови , Ако ти е гајле ова ,ве молиме да не купи!
Предмети што не се вклучени на CD-ROM уред, возачот може да се симне или да контактирате со нас испратена до вашето сандаче.


Должина на кабел:
0.3 m
боја:
F5U109, F5U409
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
F5U109 F5U409
Производи Статус:
Акции
Тип:
Сериски Кабел
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ