.

.

MAISTO 1/12 Скала Мотоцикл Модел Играчки Kawasaki KX 450F Diecast Метал Мотор Модел Играчка За Собирање/Подарок/Деца

MAISTO 1/12 Скала Мотоцикл Модел Играчки Kawasaki KX 450F Diecast Метал Мотор Модел Играчка За Собирање/Подарок/Деца

DEN 478.00
DEN 597.60
-20 %
Количина на стоки


Сосема Нов Мотор Diecast Модел Играчки - Јапонија Kawasaki KX 450 F
Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Материјал : Алуминиум / пластични ентериер / гуми ABS не-токсични еколошки материјали Diecast Мотор, направен од метал. Одличен квалитет Функција : 2 ротација флексибилност + поддршка tripod стигнале + rearview огледало парче стаклена леќа + steerable предните тркала + задните тркала шок ефекти. Автомобил Големина : прибл и 17,5 см(L) * 4cm(W) * 9cm(H) Тежина : околу 280g/еез Пакет : Нови Мало Полето Ставка се Вклучени : 1 buc мотоцикл модел играчка
Јапонија Kawasaki KX 450 F
Answer : ___________________________ Note :
1.) Во вид на Снимање;
2.)Затоа што на светлината и се прикажат фактори, постојат и може да биде малку отстапување;
3.)На "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не мора следење на информации на интернет,па кога ќе се изборот на пратката,ве молиме размислете внимателно.

Материјал:
Метал
Тип:
мотоцикл
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
мотоцикл играчка
Бар-кодот:
No
Карактеристики:
Diecast
R

Тие исто така купуваат со овој производ