.

.

12Pcs/Set Ѕвезда Срцето Цвет Тркалезна Форма Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи Печење Stencils DIY Бисквит Мувла Машина за Печење Мувла

12Pcs/Set Ѕвезда Срцето Цвет Тркалезна Форма Нерѓосувачки Челик Cookie Секачи Печење Stencils DIY Бисквит Мувла Машина за Печење

DEN 144.00
DEN 179.52
-20 %
Количина на стоки


-100% Сосема Нов и Висок Квалитет
-Погоден за Cookie Овошје Машина
-Еднократно, трајни, не-стап.
-Употреба и лесно да се чисти.
-Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
-4 различни модели можат да ги задоволат вашите потреби за украсување торти.
-Идеален за правење колачи, леб, бисквит, колачи, чоколадо, итн.
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : Тркалезна : Прибл. 3.5*5*6.5 cm; H 1.7 cm
Цвет : Прибл. 4.0*5.5*7cm; H 1.7 cm
Ѕвезда : Прибл. 5.0*6.5*7.5 cm; H 1.7 cm
Срцето : Прибл. 3.5*5*6.5 cm; H 1.7 cm
Пакет Се Вклучени :
12pcs cookie секачи
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-5 mm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Бренд Име:
FACEMILE
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
KBHB0332
Комплет Број:
9-12
Тип:
Печење & Тесто Алатки
R

Тие исто така купуваат со овој производ