.

.

15pcs Антички Бронза/Антички Сребрен Христијанството Крстот Шарм Pendant DIY накит одлуки A362/A363

15pcs Антички Бронза/Антички Сребрен Христијанството Крстот Шарм Pendant DIY накит одлуки A362/A363

DEN 111.00
DEN 130.56
-15 %
Количина на стоки


Метална боја:
микс боја
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
A362/A363
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NXQXN
Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
30mm x 50mm
боја:
античкиот бронза/антички сребрен
Количина:
15pcs/многу
Обликот:
Крстот
R

Тие исто така купуваат со овој производ