.

.

10pcs 5/8 Бол НЛО летачката чинија Тип челик топката Ролери Рициново Тркала 15kg капацитет CY-16B диск страната Топката трансфер единица

10pcs 5/8 Бол НЛО летачката чинија Тип челик топката Ролери Рициново Тркала 15kg капацитет CY-16B диск страната Топката трансфер

DEN 991.20
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
10pcs Бесплатен Превозот CY-16 B Топката Трансфер Единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други Топката Пренос На Единици :

Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
КИП 16B CY16B
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
16mm 5/8
Вчитување капацитет:
10kgs
Beaking капацитет:
15kgs
Нето тежина:
0.05 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ