.

.

Toika 15pcs 40W 50W 1200MM 4ft T8 v облик на Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 192led/PC 270 степен

Toika 15pcs 40W 50W 1200MM 4ft T8 v облик на Цевка Светлина Висока осветленост SMD2835 192led/PC 270 степен

DEN 10800.00
Количина на стоки


Емитуваат Боја:
топло бела, 5000k, ладно бела, 4000K
Wattage:
clear cover 40w, clear cover 50w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
1.2m
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Напон:
90-260V
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°):
270°
LED Чип Бренд:
Toika
R

Тие исто така купуваат со овој производ