.

.

14.0 Инчен TFT LCD Панел M140NWR2 R1 1366 RGB*768 WXGA WLED LCD Дисплеј LVDS LCD Екран 1ch,6-малку

14.0 Инчен TFT LCD Панел M140NWR2 R1 1366 RGB*768 WXGA WLED LCD Дисплеј LVDS LCD Екран 1ch,6-малку

DEN 3456.00
DEN 3839.52
-10 %
Количина на стоки


За M140 NWR2 R1 Опис на Производот : Панел Модел M140 NWR2 R1 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Панел Големина 14.0 инчи Резолуција 1366(RGB)×768(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Јасно(Haze 0%),Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост 200 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои(6-bit), како Одговор Rime 8 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 45/45/15/35 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање :
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Квалитет :
Ние продаваме бренд-нови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Бренд Име:
MaiTongDa
Тип:
TFT
Број На Модел На:
M140NWR2 R1
Панел Модел:
M140NWR2 R1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
14.0 Инчен
Резолуција:
1366(RGB)*768(WXGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
200 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Тип На Светилка:
WLED
Влезен Напон:
LVDS(1ch,6-bit)
R

Тие исто така купуваат со овој производ