.

.

2017 Нова Популарна НОЈ Б Рамен Зелена Џеб Труба со Случајот

2017 Нова Популарна НОЈ Б Рамен Зелена Џеб Труба со Случајот

DEN 5712.00
Количина на стоки


Бренд нови, никогаш не се користат во
Одличен Квалитет

Тон:
Bb
Број На Модел На:
НОЈ Џеб
Бренд Име:
AIFEX
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Pisiton Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Површината Материјал:
сребро позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ