.

.

кентаки дерби Sinamay fascinator со пердув цвет headpiece свадба шапка headwear домот, жените свадба коса додатоци FS87

кентаки дерби Sinamay fascinator со пердув цвет headpiece свадба шапка headwear домот, жените свадба коса додатоци FS87

DEN 359.52
Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на sinamay со ној пердуви декорација,со убаво birdcage превези, fascinator цвет за коса, чешли
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја Бела,Црна,Црвена,Виолетова,Топла розова,Портокалова,Сина,Зелена,морнарица,кралска сина,кафена
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение
Подолу боја сите се avalaibe,кафеава боја исто така avaliable

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FS87
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
avaliable боја:
21 боја
Големина:
7/18CM
Употреба:
Партија,Свадба,саем,Коктел, по Повод Црква нова година,раси,танц,покажуваат
is_customized:
yes
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
R

Тие исто така купуваат со овој производ